Motivatsioonikirjad

-1
Vabu kohti projektis
19
Liitunud tudengite arv
18
Kohti kokku

Käesoleval lehel on Sul võimalik seada saabunud motivatsioonikirjad pingeritta. Seda saad Sa teha vahemikus 3.-6. veebruar. Motivatsioonikirjade pingerea muutmiseks vajutage rea ees olevale ikoonile ning lohistage see soovitud positsioonile. Kui pingerida on moodustatud, vajutage "Salvesta muudatused".

Punane joon tähistab vastuvõetavate tudengite arvu, st kui oled märkinud vastuvõetavate tudengite arvuks 12, siis on punase joone kohal kuni 12 tudengit. PS! Ka siin kontrollib ELUveeb eriala kvooti, st tudengeid peab olema ühes projektis vähemalt kolmelt erinevalt erialalt (seega ei pruugi kõik joone kohal olevad tudengid projekti saada, küll aga aitab see visuaalselt eristada paljud motivatsioonikirja esitanutest saavad koha ning kui paljud jäävad välja). PS! Kui pingerida ei moodustata liidab ELUveeb tudengid projekti ajalise järjestuse alusel.

Soovi korral on Sul võimalik saata üliõpilastele ühine teade tänades neid panuse eest. Saadetud teade läheb kõikidele üliõpilastele, kes saatsid Sinu projektile motivatsioonikirja. PS! Tegu ei ole ametliku projekti registreerimise kinnitusega- selle saadab süsteem välja automaatselt 8.veebruaril!

 

Nimi Eriala Motivatsioonikirjad
Linda Grete Randla
Aasia uuringud
Loe motivatsioonikirja
Jane Salm
Eripedagoogika
Loe motivatsioonikirja
Anni Pere
Ajalugu
Loe motivatsioonikirja
Marleen Meius
Integreeritud kunst, muusika ja multimeedia
Loe motivatsioonikirja
Helina Silberg
Eripedagoog-nõustaja
Loe motivatsioonikirja
Anu Kala
Integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö
Loe motivatsioonikirja