Ettevõtlikud noored nutiajastul (sügis 2020)

Projekti eesmärgiks on koguda, analüüsida, üldistada ja kommunikeerida inspireerivaid lugusid nutiajastul tegutsevatest ettevõtlikest koolinoortest, kes on üritanud luua sotsiaalseid innovatsioone. Lood noorte poolt reaalselt ellukutsutud algatustest, nii õnnestunud kui ka ebaõnnestunud kujul, võiksid olla eeskujuks kõigile noortele oma ideede elluviimisel. Samuti võiks neid lugusid kasutada õppematerjalina ettevõtlikkust käsitlevates haridusprogrammides. Lood võiksid olla ka video kujul, mida võiks levitada veebiplatvormide, n. HITSA e-koolikoti kaudu.

ME

Maria Erss

itaalia@tlu.ee

KL