Tallinna loomaaiale sotsiaalmeedia platvormidele haridusliku sisu loomine

Looduskaitseliste eesmärkide kõrval pakuvad loomaaiad ka loodushariduslikke tegevusi, mille roll ühiskonna keskkonnateadlikkuse suurendamisel on äärmisel oluline – nii läbi igapäevaste külastajate harimise kui ka kooliõpilastele õppeprogrammide läbiviimise. Seetõttu on oluline, et tegevused, kuidas külastajaid suunata õppimisele, oleksid võimalikult tõhusad. Üheks viisiks on kasutada erinevaid meediaplatvorme. ELU projekt võtab fookusesse arendada Tallinna loomaaia ühismeedia platvormidele videoformaadid ning luua videod ja/või videoseeriad, mis annaksid edasi ja pakuksid perspektiivi Tallinna loomaaiale olla looma- ja loodusharidusliku looja ning edastaja.

Tallinna Loomaaiale loodusharidusliku sisuga hariduslike (infotainment-stiilis) videote / videoseeriate formaatide väljamõtlemine, videote/videoseeriate loomine ja esitamine sotsiaalmeedia keskkonnas Tegevused:

• sotsiaalmeedia kommunikatsiooni strateegia arendamine ja rakendamine
  • koostöös loomaaiaga stsenaariumite väljatöötamine
  • audiovisuaalse materjali tootmine
  • loodud materjali jagamine sotsiaalmeedias

AJ

Ingrid
Alushariduse pedagoog (2)
Nüüdismeedia (1)
Molekulaarne biokeemia ja ökoloogia (1)
Eripedagoogika (1)
Group 1