Ühisõppimine ja ühesõppijad kõrghariduses - üliõpilastelt õppejõududele

Ülikoolide ülene ELU projekti idee lähtub vajadusest kaasata üliõpilased õppeprotsessi läbiviimise vormide arendamisse kõrghariduses eesmärgiga leida õppimist toetavad tõhusamad lähenemised. Projekti jooksul tutvutakse teaduskirjandusega, kus käsitletakse põimõppe rakendamist kõrghariduses, kaardistatakse koostöös juhendajate- kaasjuhendajatega õppejõudude ja üliõpilaste ootusi ning vajadusi põimõppeks; luuakse koostöös õppejõududega prototüübid (sügissemester 2020) ning toetatakse õppejõude prototüüpide rakendamisel ja tagasisidestamisel (kevadsemester 2021).

ELU projekti eesmärgiks on välja töötada, katsetada ja analüüsida kõrghariduse õppeasutuste ainekursustele/moodulitele sobivat põimõppe mudelit, tuginedes interdistsiplinaarsele lähenemisele.

LJ

Larissa Jõgi