Tudengilt-tudengile: paremad koostööoskused kõrghariduses osalemiseks

Projektis keskendutakse kunstidepõhiste meetodite ja tehnikate abil erinevate koostööoskuse komponentide arendamisele grupi/rühmatöö kaudu. Rühmatöö puhul on oluline lõpptulemus (ühiselt valminud objekt, analüüs, jne) ning õppimisprotsessi rühmasisene ja personaalne analüüsimine, et arendada personaalset eneseanalüüsi oskust ja koostöös õppimise oskust. Projekti praktiliseks väljundiks on videosalvestus rühmaprotsessidest ja pdf veebilehitseja formaadis vihik, kus projektis osalevad üliõpilased demonstreerivad kunstidepõhiseid koostööharjutusi koos nende ettevalmistamise ja läbiviimise juhistega. Mõlemad materjalid jäävad peale projekti lõppu üliõpilaste kasutusse.

Projekti eesmärk

Projekti eesmärgiks on toetada üliõpilaselt-üliõpilasele lähenemise ning loovuse ja kunstidepõhiste meetoditega TLÜ tudengite koostööoskust.

Projekti materjalid (videosalvestus väikerühmade protsessidest ja pdf formaadis veebilehitseja rühmades kasutatud meetoditest ja tehnikatest) saavad olla teistele TLÜ tudengitele huvi tekitajad ELU projektides osalemiseks kui ka LTI kunstiteraapiate eriala suhtes.

Juhendaja(d)

MR

Marika Ratnik

mari1970@tlu.ee

#kunstid #koostööoskus #sotsiaalne ja emotsionaalne õppimine

Rühma liikmed

E
Eliisbeth
L
Lea
M
Marika
D
Daily
K
Kärt
V
Veronika
K
Kaidi
G
Grete Raspen
Eesti filoloogia (1)
Tervisejuht (2)
Alushariduse pedagoog (1)
Andragoogika (1)
Slaavi keeled ja kultuurid (1)
Kunstiteraapiad (2)
Group 1