Kaasamine ja mitmekesisus - Baltimaade haridusvaldkonna tudengite kohtumine.

Tule ja osale rahvusvahelise kohtumise planeerimisel ja läbiviimisel ning sa saad uudsed teadmised ja kogemused!
ELU projekt lähtub soovist organiseerida rahvusvahelise koolitus ja osaleda selle läbiviimisel. Koolitusprogrammi pakutakse põimitud intensiivkursusena (edaspidi BIP), osalevad Läti ja Leedu üliõpilased ning õppejõud. Rahvusvaheline kohtumine toimub inglise keeles.
Loodava koolitusprogrammi peamiseks fookuseks on kaasav haridus ja selle rakendamine Eesti koolisüsteemis. Lisaks koolituse loomisele ja selle läbiviimisele töötavad ELU projektis osalevad üliõpilased läbi teemakohase õppematerjali ja osalevad kaasava hariduse teemalistes aruteludes. ELU projekti regulaarsete töökoosolekute töökeel on eesti keel.
BIP (blended intensive program) on Euroopa Komisjoni poolt ellu kutsutud uudne lühiajaline Erasmus+ intensiivprogramm, milles kasutatakse innovatiivseid õpi- ja õpetamismeetodeid, sealhulgas veebipõhist koostööd. Kõrgkoolidel on võimalus korraldada üliõpilastele ja töötajatele suunatud kohtumisi, mis hõlmavad õpet, õpetamist ja koolitust. Osalema peab vähemalt 15 üliõpilast vähemalt kahest partnerülikoolist, lisaks võtavad koolitusest osa Tallinna Ülikooli tudengid. Rahvusvaheline kohtumine toimub inglise keeles.

Projektiga lähemalt tuvumiseks logi sisse

TT

Tiiu Tammemäe