Matemaatika õppimine ägedaks - praktilised III kooliastme miniprojektid õpetajatele kasutamiseks

Loome III kooliastme matemaatika miniprojektid lõimingus mõne teise õppeainega, mida tegevõpetajad saavad oma töös päriselt kasutada. Miniprojekt on praktiline, õpilaste poolt "hands on" tegevustele keskenduv projekt. See on teostatav 2-5 õppetunniga ning otseselt seotud õppekava ja õpitulemustega, samas teeb õppimise mitmekesisemaks ja elulisemaks ning on rohkem õpilasest lähtuv. Projekti eesmärk on saavutada mõni konkreetne õpitulemus, ent seda läbi õpilase aktiivse osaluse, mitte klassikalise "õpetaja tahvli ees" stiili. Lähtume projektipõhise õppe meetoditest (PBL), kuid mugavdame neid miniprojektile vastavalt, kuna PBL oma olemuselt on pikalt kestva projekti läbi õppimine.

Projektiga lähemalt tuvumiseks logi sisse

Juhendav üliõpilane

JL