Proovikivi ELU - muudame maailma läbi hariduse!

Proovikivi on uus algatus, mille eesmärk on muuta Eesti haridus elulisemaks ja praktilisemaks, samal ajal panustades kestliku arengu (KAEd) ja Eesti 2035 eesmärkide elluviimisse. Kui Sinu sees on maailmamuutja, kellele läheb korda haridus, innovatsioon ning avatud valitsemise teemad, siis liitu Proovikivi ELU-ga ning aita programm veelgi paremaks muuta!

Proovikivi ELU projekti eesmärk on panustada Proovikivi algatuse arengusse järgnevalt:

Variant a) Tudengite projekti eesmärk on aidata lahendada üht meie partneri poolt loodud väljakutset (vt proovikivi.ee/portfoolio) ning panustada seeläbi kestlike arengu eesmärkide saavutamisse. Tudengite projekt aitab meil mõista, kuidas praegusel hetkel väljakutsed neid kõnetavad, millisel viisil tudengid ning kooliõpilased saaksid koostööd teha, milline roll on MTÜ-l või ettevõttel, kelle väljakutset adresseeritakse jms, mida saame programmi arendamisel arvestada - see on meie jaoks huvitav case study.

Variant b) Tudengite projekti eesmärk on anda panus Proovikivi programmi mõne aspekti (nt pedagoogilise, turundusliku, veebi) arendusse, lähtuvalt grupi otsusest ja põhinedes intervjuule Proovikivi meeskonnaga.

MH

Maarja Hallik

maarjah@tlu.ee

AT